35 inch lq035nc111 tft lcd display по низкой цене
Купить за 8947.94 RUR
Не пропускайте акции и распродажи в нашем магазине.
/ / / подобные товары
New original A+ 10PCS For 3.5 inch TFT LCD LQ035NC111
Купить за 103247.79 RUR
/ / / подобные товары
3.5inch 320*240 NEW LQ035NC111 tft-lcd display 90days warranty Zhiyan supply
NEW LQ035NC111 LQ035NC121 3.5inch 320*240 tft-lcd display 90days warranty Zhiyan supply
3.5 inch TFT LCD IPS Display 320*240 ST7272A High Brightness Capacitive Touch Panel Wide Temperature LQ035NC111 100% Compatible